Haberler

Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknoloji Fuarı Ne Zaman?

blank

Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknoloji Fuarı Ne Zaman?

Yatak, Yatak Ürünleri  ve Teknoloji Fuarı 2021 yılında yatak teknolojilerini ve modellerini meraklıları ile buluşturuyor. Yatak, Yatak Ürünleri  ve Teknoloji Fuarı ne zaman sorusu hem sektörden olanlar hem de ziyaretçiler tarafından merak ediliyor.

Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknoloji Fuarı Nedir?

Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknoloji Fuarı tanımı itibariyle en son yatak teknolojilerinin, üstlün kalitedeki hammaddelerin ve ürünlerinin bir araya getirildiği özel bir fuardır. Bu fuar kapsamında yatak dünyasına ait son gelişmeler, üretimler, modeller ve bilgiler de ilgililer ile paylaşılıyor. CNR Holding kuruluşu olan İstanbul Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan fuar aynı zamanda Türkiye’nin tek ihtisas fuarı olarak da uluslararası arenada dikkat çekiyor.

Sektör içerisinde yer alan öncü firmaların ve temsilcilerinin buluşacağı bu fuar kapsamında katılımcılar ve ziyaretçiler de yatak dünyasına ait olan önemli gelişmeleri çok yakından takip edebilecekler. Özellikle son 5 yıllık süre içerisinde 200 milyon dolarını geçmiş olan yerli yatak ve yan sanayi ürünlerinin ihracat rakamlarına bakıldığında yüzde 76 oranında dış ticaret fazlası söz konusu oluyor ve bu rakamlar Türkiye’yi dünya çapında önemli bir ülke konumuna getiriyor. Bu kapsamda sektörün tüm temsilcilerinin ve katılımcılarının bir araya geleceği Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknoloji Fuarı yatak dünyasına ait en önemli fuar olma özelliği taşıyor.

Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknoloji Fuarı Ne Zaman?

blank

Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknoloji Fuarı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Daha öncesinde 18 – 21 Mart 2021 tarihleri olarak belirlenen fuar ertlenmiştir, yeni tarih belirlendiğinde fuarhaberleri.com web sitemizden ulaşabilirsiniz. Yatak ve yatak yan sanayi sektörünün ticaret hacimlerini yeniden canlandıracak olan ve özellikle uluslararası katılımcılar sayesinde yeni iş ilişkilerinin kurulmasını da sağlayacak olan fuar kapsamında ürün tanıtımları, bilgilendirmeler, çeşitli etkinlikler yer alacak. Böylece yatak dünyasının kalbi fuarda atacak.

Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknoloji Fuarı Nerede Düzenleniyor?

Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknoloji Fuarı alanı CNR Expo olarak belirlendi ve belirtilen tarihlerde kapılarını ziyaretçilerine açmış olacak. Fuar ziyaretçileri ve katılımcıları en iyi şekilde ağırlamak için gelişmiş özellikler taşıyor. Bu özel fuar toplamda 160 bin metrekarelik alana sahip ve toplam stant sayısı da 850 olarak belirlenmiş durumda. Bu açıdan Avrasya’nın en büyük fuar alanı olma özelliği taşıyor. Ayrıca 7500 araçlık otopark kapasitesi de özel araç ile gelenler için önemli bir kolaylık sunuyor. CCTV ile güvenliği sağlanan fuar bu bakımdan güvenli bir zaman geçirme imkânı da sunuyor.

Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknoloji Fuar Alanına Nasıl Ulaşılır?

Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknoloji Fuarı ulaşım için de ziyaretçilere kolaylıklar sunuyor. Dış ülkelerden ya da diğer illerden gelen ziyaretçiler İstanbul Havalimanı’ndan kolay bir şekilde fuar alanına ulaşım sağlayabilirler. Her yarım saatte havalimanından kalkmakta olan transfer araçları doğrudan fuar merkezine ulaşım yapılmasını sağlayacaktır. Bunun dışında havalimanında olanlar için HAVAİST’in Bakırköy seferleri ile fuar alanına ulaşmak da kolaydır.

Kara yolu ile gelecekler E5, TEM otoyolu ve Sahil Yolu kesişme noktasından hareket ederek fuar alanına erişebilirler. Şehir merkezinde olanlar da yine pratik şekilde ulaşabilmektedirler.

Toplu taşıma kullanarak fuar alanına ulaşmak isteyenler hızlı bir tercih için metroyu seçebilirler. Hacıosman – Yenikapı metrosunun bağlantı noktası kullanılarak doğrudan fuar istasyonunda inebilirler. Anadolu Yakası’ndan gelecek olanlar ise Marmaray’ı tercih edebilirler ve Yenikapı metrosuna binerek fuara ulaşabilirler. Bunun yanında Avcılar – Söğütlüçeşme metrobüs hattı ile Şirinevler durağında inerek fuar merkezine ulaşım sağlamak mümkündür. Vapur ile gelmek isteyenler ise deniz otobüsünü kullanarak Bakırköy iskelesinde inerek yine fuar merkezine ulaşabilecekler.

Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknoloji Fuarı Neden Önemli?

Yatak ve yatak ürünleri sektörü özellikle son yıllarda önemli bir ivmelenme yakaladığı için sürekli olarak artış gösteriyor. Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknoloji Fuarı ise bu gelişmeleri yakından takip etmek isteyen sektör temsilcileri başta olmak üzere alana meraklı olanlar tarafından da önem taşıyor. Ayrıca markaların yeni bağlantılar kurmaları, ticaret hacimlerini geliştirmeleri ve yeni pazarlar yaratmak için de fuar büyük önem taşıyor. Fuar kapsamında düzenlenen çeşitli etkinlikler ise yatak ve yatak ürünleri dünyasına ait yeni bilgilerin de öğrenilmesini sağlayarak sektöre dair güncel gelişmelerden de haberdar olmasını kolay bir şekilde sağlıyor.

2 thoughts on “Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknoloji Fuarı Ne Zaman?

 1. blank Hursit dedi ki:

  Merhabalar,
  Yatak, Yatak Ürünleri ve Teknoloji Fuarı tarihi 18 – 21 Mart 2021 tarihleri olarak belirlendi.
  Bu tarihte olacak, demi?

  1. blank yonetici dedi ki:

   Merhaba, Fuar İleri bir tarihe ertelenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir