Haberler

WOODTECH 2021 34. Uluslararası Fuarı Ne Zaman ?

woodtech 2021 34. fuari

WOODTECH 2021 34. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ahşap ve orman ürünlerinin nasıl işlenmesi gerektiğine yönelik sınai aletlerin üreticilere ve ziyaretçilere sunulduğu önemli bir fuar olarak öne çıkıyor. Özellikle mobilya üreticilerinin de katılımın sağlandığı fuar bu sayede geniş bir yelpazede ziyarete açılıyor.

WOODTECH 2021 34. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı Nedir?

34. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı 2021 yılında 9 ve 13 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek. Ahşap, orman ürünleri ve mobilya alanına ait yenilik ve trendler başta olmak üzere bu alanda yapılan gelişmelerin ziyaretçilere sunulduğu fuar meraklıları bir araya getiriyor. Sadece ahşap üreticileri ya da makineleri için değil fuar kapsamında mobilya ürünleri ve malzemeleri de yine ziyaretçilere sunuluyor. Özellikle mobilya üreticilerinin fuarı ziyaret etmesi çok önemli bir hal alırken sektördeki gelişmelerin de yakından izlenmesi olanaklı hale geliyor.

34.Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı Nasıl Gidilir?

34. el aletleri fuarina nasil gidilir

34. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ulaşım için çeşitli toplu taşıma araçları ya da şahsi araçlar kullanılabilir. Özel araç ile gelecekler TEM otoyolu, Mahmut Bey gişelerine giriş yaptıktan sonra Bahçeşehir – Avcılar çıkışına doğru gitmeleri gerekiyor. Avcılar yönüne doğru devam ettikten sonra 2 kilometre sonra Büyükçekmece tabelasının olduğu yöne doğru E-5 karayolu ile giderek fuar alanına ulaşabilirler.

Toplu taşıma kullanarak fuar alanına gelmek isteyenler için ise farklı alternatifleri kullanabilirler.  Anadolu Yakasından gelecekler Kadıköy metrobüs hattı ile TUYAP’a kolayca ulaşım sağlayabilirler. D100 karayoluna eş olarak 52 kilometrelik hat üzerinde çalışan Metrobüs hattına 42 farklı duraktan binilebilmektedir. Bu hatta tramvay ile de aktarma yapmak mümkün olduğundan yine tramvay kullanılarak metrobüse binmek de mümkündür.

Kadıköy Kartal metrosu ile Uzunçayır durağında, M2 Yenikapı – Hacıosman metrosu ile Zincirlikuyu durağında, Levent – Taksim metrosu ile Mecidiyeköy durağında, Zeytinburnu – Bağcılar tramvayı ile Zeytinburnu durağında iniş yapılarak metrobüse aktarma yapmak mümkündür.

Ayrıca ulaşım yapacaklar Marmaray kullanarak da fuar merkezine ulaşabilirler. Bunun için Yenikapı durağında M1a hattını kullanabilirler. Havalimanından gelecekler ise Sabiha Gökçen Havalimanı için E10, E11, 16S otobüs hatlarını kullanarak metrobüse aktarma yapabilir, İstanbul Havalimanını kullananlar ise doğrudan TUYAP’a gelen Havaist otobüslerini tercih edebilirler.

WOODTECH 2021 34. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

34. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ziyaret için katılımcılara önemli yararlar sunuyor. Sektördeki önemli markaları ve üreticileri bir araya getiren fuar bu kapsamda Avrasya bölgesinin en büyük fuarı olarak öne çıkıyor. Özellikle ahşap malzemelere dokunmak, yapılarını keşfetmek için ideal bir fırsat tanıyor.

Ham ürünlerin işlenmesinden son tüketiciye ulaşmasına kadar sektör için nabız tutan fuarda aynı zamanda İntermob mobilya fuarı da bulunuyor. Böylece mobilya alanındaki gelişmeler de tek fuar üzerinden aktarılmış oluyor. İstanbul’un konumundan ötürü pek çok yabancı ziyaretçi de fuara geldiği için özellikle üreticiler yeni iş bağlantıları kurmak, ürünlerini dünya pazarına çıkarmak için önemli avantajlar elde etmiş oluyorlar.

Üreticiler ve ziyaretçilerin kolay bir şekilde bir araya gelmesini sağlayan program böylece iletişim sorunlarını da ortadan kaldırarak çok kolay bir şekilde iletişim bağlarının kurulabilmesini olanaklı hale getirmiş oluyor. Firma sahipleri ile doğrudan görüşme imkanı da sunması yeni iş tekliflerinin ve tavsiyelerin doğrudan değerlendirilmesi için önemli bir katkı sunmuş oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir