Haberler

24. Isparta Santek-Yapı Dekorasyon, Mobilya ve Ev Tekstili Fuarı

isparta mbilya ve ev tekstili fuari ne zaman

Detay Fuarcılık tarafından bu yıl 24’üncüsü düzenlenecek olan Isparta Santek-Yapı Dekorasyon, Mobilya ve Ev Tekstili Fuarı özellikle mobilya ürünleri sayesinde katılımcılara ve ziyaretçilere özel bir destek sağlamış oluyor. Bu yıl 19 – 23 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan fuar kapsamında mobilya ve yapı alanına dair önemli gelişmeler sergilenecek.

Isparta Santek-Yapı Dekorasyon, Mobilya ve Ev Tekstili Fuarı Nedir?

23 yıldır Isparta’da düzenlenmekte olan Isparta Santek-Yapı Dekorasyon, Mobilya ve Ev Tekstili Fuarı 2021 en başta mobilya ürünleri olmak üzere yapı dekorasyon, ev tekstili ürünleri alanında katılımcıların oluşturduğu bir fuardır. Özellikle bölgedeki potansiyeli göz önünde tutarak katılımcıların önemli kazanımlar elde ettikleri bu fuar dahilinde mobilya alanında sektörel yeni gelişmeler ziyaretçilere aktarılmaktadır.

Fuar kapsamında yapı malzemeler, dış cephe sistemler, ahşap ve çelik ürünler, balkon, korkuluk ve panjur, ısı yalıtım sistemleri, otomatik garaj ve kapatma sistemleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, market dolap ve raf sistemleri, ev ve ofis mobilya grupları, halı, perde ve tekstil ürünleri, beyaz eşya grupları alanlarında faaliyet gösteren pek çok firma ziyaretçiler ile buluşmaktadır. Geniş alana yayılmasına rağmen özellikle mobilya alanındaki gelişmeleri çok yakından takip etmeyi sağlayan fuar kapsamında ziyaretçiler bu alanlarda en güncel ve yeni bilgileri elde etme olanağı buluyorlar.

Isparta Santek-Yapı Dekorasyon, Mobilya ve Ev Tekstili Fuarı Nerede?

isparta ev tekstili fuari

Isparta Santek-Yapı Dekorasyon, Mobilya ve Ev Tekstili Fuarı ulaşım açısından kolay ulaşım rahatlığı sunuyor. Gökkubbe Ulusal Fuar ve Kongre Merkezi  – Batıkent/ISPARTA adresinde yapılacak olan fuara ulaşmak için toplu taşıma araçları ve kişisel araçlar kullanılabilir.

Fuarın düzenleneceği alan kapalı 8000 metrekare geniş alanı sayesinde tüm katılımcıları rahat bir şekilde ağırlıyor. Aynı zamanda açık ve kapalı otoparka sahip olan fuar merkezinde açık fuar sergi alanları, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi eğlenceye yönelik merkezler de bulunuyor.

Fuar merkezine gitmek için belediye tarafından sağlanan ücretsiz servisler de kullanılabilecektir. Bu kapsamda Kaymakkapı Meydanı’ndan kalkan otobüsler her saat başı hizmet verecekler. Iyaşpark Önü kalkan otobüsler de yine saat başında ziyaretçileri fuar alanına götürmek için hizmet sağlayacaklar.

Isparta Santek-Yapı Dekorasyon, Mobilya ve Ev Tekstili Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Isparta Santek-Yapı Dekorasyon, Mobilya ve Ev Tekstili Fuarı ziyaret için pek çok sebep sunuyor. Bölgenin önemli bir fuarı olan etkinlikte başta bölge illeri olmak üzere uzak ve farklı illerden de katılımcılar bulunuyor. 23 yıllık deneyimi ile Isparta’nın tek ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan etkinlik kapsamında ziyaretçiler pek çok alanda bilgi sahibi olabiliyor ve aynı zamanda satın almak istedikleri ürün ve gruplarını da daha uygun fiyatlar ile elde edebiliyorlar. Genel tanıtım ziyaretçilerinin yanında daha çok sektöre ait olan profesyonel ziyaretçilerin katılımı ile markaların ürünlerini daha iyi ve geniş kesimlere pazarlama imkanlarını bulmalarını sağlayan fuar bu sayede çeşitli iş bağlantılarının yapılmasına olanak tanıyor.

Ayrıca aynı sektörde hizmet vermekte olan markaların yeni ürünlerinin görünmesi, sektör ve piyasa analizinin yapılması için de çok önemli faydalar sunan fuar tüm bu özellikleri ile birlikte alanında önemli fuarlardan birisi olarak öne çıkmış oluyor. Yerli ziyaretçilerin yanında özellikle Orta Doğu ülkelerinden yabancı ziyaretçileri de çeken fuar bu kapsamda yerli üreticilerin, ürettikleri ürün ve gruplarını yurtdışına ihraç edebilmeleri için de önemli bir destek sağlamış oluyor. Tüm bu özellikleri ile birlikte fuar hem katılımcılar hem de ziyaretçiler için yeni gelişmeleri yakından takip edilmesini sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir