Haberler

MAREXPO’21 Mardin Mobilya Beyaz Eşya Evlilik Hazırlıkları Fuarı Ne Zaman?

blank

MAREXPO’21 Mardin Mobilya Beyaz Eşya Evlilik Hazırlıkları ve Moda Fuarı özellikle yeni evleneceklere mobilyadan beyaz eşyaya kadar geniş yelpazede sunduğu ürünler ile birlikte özel bir fırsat sağlamış oluyor. Fuar kapsamında yeni evlenen ya da evlilik hazırlıkları yapanlar mobilya ve beyaz eşya ihtiyaçlarını tek bir noktadan giderebilecekler.

MAREXPO’21 Mardin Mobilya Beyaz Eşya Evlilik Hazırlıkları ve Moda Fuarı Nedir?

MAREXPO’21 Mardin Mobilya Beyaz Eşya Evlilik Hazırlıkları ve Moda Fuarı 2021 yılında 22 – 26 Eylül 2021 tarihleri arasında Mardin’de düzenlenecek bir fuardır. Özellikle yeni evlenecek ya da evlenmiş çiftlerin ev eşyalarını temin etmelerini sağlamak, fikir sahibi olmalarına yardımcı olmak gibi özellikleriyle öne çıkmaktadır. Mardin’de ilk kez düzenlenecek olan fuara ülke genelinden mobilya ürünleri başta olmak üzere beyaz eşya, düğün, evlilik, gelinlik ve damatlık firmalarından temsilciler katılacaktır. Bu kapsamda evlilik adayları ve yeni evlenen çiftler ihtiyaçlarını fuar kapsamında karşılayabilecekler, ürünler hakkında fikir sahibi olabileceklerdir. Özellikle çeşitli gösterilerin de yapılacağı fuar sadece çiftler için değil mobilya, beyaz eşya, düğün gibi alanlara ilgi duyan ya da bu alanda ticari faaliyetlerde bulunan kesimlere de hitap ediyor.

Mardin başta olmak üzere bölgedeki illerden de yoğun katılımın beklendiği fuar bu özellikleri ile birlikte ideal bir fuar olma özelliği taşıyor.

MAREXPO’21 Mardin Mobilya Beyaz Eşya Evlilik Hazırlıkları ve Moda Fuarı Nerede?

marexpo fuari nerede

MAREXPO’21 Mardin Mobilya Beyaz Eşya Evlilik Hazırlıkları ve Moda Fuarı ulaşım açısından ziyaretçilerine kolaylık sunuyor. Kızıltepe Mardin yolu havaalanı yanında bulunan fuar merkezine özellikle hava yolu ile gelmek isteyenler için önemli bir avantaj sağlanıyor. Bu sayede ziyaretçiler ve katılımcılar şehir dışından kolay bir şekilde katılım gösterebilirler.

Şehir merkezinden katılım gösterecek olanlar için ise belediye tarafından şehrin çeşitli noktalarından ücretsiz servisler kaldırılacak. Aynı şekilde havaalanı yolunu takip ederek şahıs araçlarıyla da fuar merkezine ulaşım mümkün hale geliyor.

MAREXPO’21 Mardin Mobilya Beyaz Eşya Evlilik Hazırlıkları ve Moda Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

MAREXPO’21 Mardin Mobilya Beyaz Eşya Evlilik Hazırlıkları ve Moda Fuarı ziyaret açısından hem katılımcılara hem de ziyaretçilere önemli avantajlar sunuyor. Katılımcılar için fuara katılmak ürün gamlarını genişletmek ve yeni pazarlar elde etmelerine olanak tanıyor. Özellikle üreticiler için yeni müşteriler kazanmak, en başta Irak olmak üzere komşu ülkelere ticaret ağları oluşturmak, marka tanınırlığını arttırmak ve daha iyi bir algı oluşturmak gibi özellikleri sayesinde katılımcılara önemli avantajlar sağlanıyor. Bunun yanında mevcut potansiyel müşteriler ile bir araya gelmek, en son tasarımları oluşturmak ve bunların tanıtımlarını yapmak, fuara özel olarak indirim fırsatları yaparak satışların daha da artmasına tanık olmak ve Mardin ve çevresi ile iş ilişkilerini geliştirmek fuar kapsamında büyük önem taşıyor.

Katılımcılara aynı zamanda benzer alanda rakip analizi yapmak, yeni değerlendirmeler sunmak, farklı ürünleri görmek açısından da çok büyük yarar sağlayacak olan etkinlik, evlilik adayları ile yeni evlenen çiftleri ağırladığı için de satışlar üzerinde yüksek yarara sahip bulunuyor.

Ziyaretçiler için ise en başta mobilya olmak üzere beyaz eşya, gelinlik, damatlık gibi alanlarda trend akımları ve ürünleri görmelerine olanak tanıyor. Aynı zamanda fuar kapsamında düzenlenen eğlenceli etkinliklere katılarak hoş vakit geçirmelerine de olanak tanıyan fuar, tüm bu özellikleri ile birlikte ziyaretçilerin katılmaktan hoşlanacakları bir etkinliğe dönüşüyor. Çocuklu aileler için de çocuk oyun alanlarına ev sahipliği yapan fuar tüm bu özellikleri ile birlikte tüm katılımcılara avantajlar sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir