Haberler

Kayseri 10. Mobilya Fuarı Ne Zaman?

blank

İç Anadolu bölgesinde en önemli mobilya fuarlarından olan Kayseri 10. Mobilya Fuarı bu yıl 5 – 9 Ekim 2021 tarihleri arasında Kayseri’de yapılacak. Türkiye mobilya sektörüne ait önemli gelişmelerin bulunacağı fuara 39 ülkeden ziyaretçi katılması bekleniyorken aynı zamanda ziyaretçiler mobilya alanında önemli bilgileri de elde edecekler.

Kayseri 10. Mobilya Fuarı Nedir?

Kayseri’de düzenlenecek olan Kayseri 10. Mobilya Fuarı 2021 yılında önemli fuarlardan birisi olarak öne çıkıyor. TUYAP kapsamında gerçekleştirilen fuarda mobilya sektörüne ait önemli ve büyük markalar ürün ve ürün gruplarını ziyaretçilere sunarken aynı zamanda yeni piyasa araştırmaları ve erişimleri sağlamak açısından da önemli bir adım atmış oluyorlar. Katılımcı profili olarak modern, klasik, eskitme ve modüler mobilyalar, yemek ve yatak odası grupları, koltuk ve sandalyeler, bebek ve genç odası mobilyaları, mutfak ve banyo mobilyaları, dekorasyon üniteleri, mobilya aksesuarları gibi geniş bir ürün gamına sahip olan fuar bu sayede mobilya alanında yaşanan gelişmeleri yakın bir şekilde takip etmeyi sağlıyor.

Ziyaretçi profiline bakıldığında mobilya mağazaları, zincir mağazalar, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, bayiler, mimar ve iç mimarlar öne çıkıyor. Bunun yanında mobilya alanına ilgi duyan herkese hitap etmeyi başaran fuar sektördeki önemli gelişmelerden haberdar olunmasını mümkün kılıyor.

Kayseri 10. Mobilya Fuarı Nerede?

kayseri mobilya fuari nerede

Kayseri 10. Mobilya Fuarı ulaşım açısından kolay bir kullanım sunuyor. Kayseri OSB- TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuara katılım için kişisel araç ile gelinecekse Ankara – Kayseri Yolu takip edilmeli ve Metro Market karşısından 14. Caddeye girilmelidir. Caddeyi takip ederek OSB 6. Caddeye ulaşılmalıdır. Fuar alanı sol tarafta kalacaktır.

Toplu taşıma ile gelecekler için ise Kayseray kullanılabilir. Kayseray son durağında inenler kısa bir yürüyüş sonrasında fuar alanına ulaşım sağlayabileceklerdir.

Kayseri 10. Mobilya Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Kayseri 10. Mobilya Fuarı ziyaret etmek için katılımcıların ve ziyaretçilerin önemli sebepleri bulunuyor. Mobilya sektörüne ait olan tüm gelişmeleri yakından takip etmek, ülkedeki ve dünya çapındaki gelişmelerden haberdar olmak, yeni iş fırsatları yaratmak ve bu fırsatları değerlendirmek, yeni iş birlikleri kurmak açısından da fuar özel bir imkan sağlıyor. Mobilya alanına yönelik sektör temsilcilerinin bir araya gelmesini sağlayarak bu alanda kolay bir şekilde bağlantıların kurulmasını sağlayan fuar özellikle ticari amaçlar için özel bir kolaylık sunmuş oluyor.

Ziyaretçiler için özellikle farklı mobilya gruplarını tek bir yerde bularak kolayca kıyaslama yapma olanağı da sağlayan fuar bu özellikleriyle de öne çıkarak ziyaretçileri için önemli avantajlar yaratmaya devam ediyor. Ayrıca sadece üreticiler için değil mobilya alanında faaliyet göstermekte olan dernek, federasyon ya da bilim çevreleriyle de iletişim kurmayı sağlayan fuar bu bakımdan da önemli avantajlar yaratmış oluyor.

Diğer ülkelerden de yoğun katılımın olması beklenen fuar, bu kapsamda üreticiler için ürünlerini dünya pazarına sokmaları için önemli fırsatlar sağlamış oluyor. Özellikle dünya pazarında araştırma yapmak, bu alanda ilgili kişileri bulmak için önemli bir avantaj yaratmış olan fuar katılımcılar tarafından önemli yararlar sunuyor.

Mobilya almak isteyen ya da mobilya alanına ilgi duyan ziyaretçiler için de fuar yeterli bir karşılık sunarken, toptancı ya da mağazalar için de yeni ürünleri keşfetme ve indirimli fiyatlar üzerinden alabilmelerine izin veriyor. Bu sayede fuara katılan herkesin memnun olduğu etkinlik, bölgenin en önemli fuarlarından birisi olmayı başarıyor. Tüm bu özellikleriyle birlikte fuar sağladığı kapsamlı özellikler ve yenilikler ile mobilya sektörünün kalbinin attığı bir alan haline geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir