Haberler

İstanbul Mobilya Fuarı 2021 Ne Zaman?

blank

İstanbul Mobilya Fuarı 2021 Ne Zaman?

Bu yıl tek bir organizasyonda birleşen CNR İstanbul Mobilya Fuarı 2021 dünyanın her yerinden misafirlere kapılarını açmak için hazırlanıyor. Türkiye’nin en büyük mobilya fuarıdır. Bunun yanında, dünyanın da sayılı organizasyonlarından birisi olan etkinlik, farklı zevklere sahip kişilere hitap eden bir çeşitlilik sunmaktadır.

Organizasyon uluslararası alanda ses getiren tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır. Yılın belirli zamanlarında binlerce katılımcının yer aldığı etkinlikler ile yapılmaktadır. Aynı zamanda mobilya sektörüne ek olarak otomotiv ve enerji gibi sektörlerin de tanıtımlarını da fuarda inceleyebilirsiniz. Ticaret Bakanlığı’nın verdiği destek ile düzenlenmektedir. Türkiye mobilya sektörünün dış pazarlara açılan vitrini olarak da değerlendirebiliriz.

İstanbul Fuarcılık ve Mobilya Dernekleri Federasyonu tarafından desteklenen organizasyon, binlerce katılımcı firmayı hedef kitlesi ile buluşturur. Yaklaşık 150 bin metrekare alanda tasarımlarını sergileme imkanı bulan firmalar, yurtiçi ve yurtdışından birçok alıcıya ulaşma imkanı elde eder. Global mobilya sektörünü yönlendirici dekorasyonlara ev sahipliği yapan organizasyon, iç ve dış mekan tasarımlarını kullanıcılarla buluşturmayı hedeflemektedir.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın değişik yerlerindeki firmalara yer veren organizasyonda, başta Almanya, İtalya ve Suudi Arabistan olmak üzere 130 ülkeden misafirlerini ağırlamak için kapsamlı bir planlama yürütülmektedir. Başka bir deyişle alıcı ve firmalara benzersiz bir fuar deneyimi yaşatan Uluslararası Mobilya Fuarı, birçok etkinliğe de ev sahipliği yapıyor.

Türk Mobilya sektörünü dünya ile tanıştırmayı amaçlayan bu organizasyon, ulusal bir üne kavuşmuştur.

blankİstanbul Mobilya Fuarı Tarihi

CNR İstanbul Mobilya Fuarı 2021, 3-8 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. Dünyanın mobilya sektöründeki en büyük fuarı olarak dikkat çekiyor. 17.’si düzenlenen etkinlik, her yıl olduğu gibi birbirinden farklı tasarımları kullanıcılar ile buluşturmayı hedefliyor.

CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinliğin, binlerce kişiye ev sahipliği yapması beklenmektedir. CNR Expo’nun yaklaşık 35 yıllık fuarcılık deneyimi vardır. Bu alandaki deneyimlerini mobilya sektörünün başarılı firmaları ile paylaşıyor.

160 bin metrekarelik alanda gerçekleşecek olan etkinlik, 750’den fazla firmaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Her yıl organizasyona 130’dan fazla ülkeden binlerce kişinin katılım sağlamaktadır. İstanbul Mobilya Fuarı 2021, geleceğin mobilya tasarımlarının tanıtımını yapmak için hazırlanmaktadır.

İstanbul Mobilya Fuarı Etkinlik Alanı

Mobilya sektöründe yer alan firmaların vizyonlarını geliştirmek için bir fırsattır. Organizasyon, onlara farklı iş imkanları sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Ülkemiz ticaret hacmine önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır. Mobilya sanayisinin gelişmesi için birçok fırsatı içinde bulundurur. Böylelikle ülkemiz ve dünya mobilya sektörü için önemini ortaya koyar.

Geniş bir fuar alanına kurulan organizasyon, Avrasya’nın en büyük uluslararası fuar merkezi olan CNR Expo ev sahipliğinde gerçekleşecek. Kapalı ve açık dev otoparkları ile binlerce kişiye ev sahipliği yapmak için hazır duruma gelmiştir.

İstanbul Mobilya Fuarı 2021 kontrollü özel güvenlik sistemi ile oldukça korunaklı bir hizmet verir. Böylelikle müşteri ve firmalar güven içinde alışveriş ve tanıtım işleri ile ilgilenebilmektedir.

İstanbul Mobilya Fuarı Koronavirüs Önlemleri

Covid19 tedbirleri kapsamında, tüm etkinliklerde olduğu gibi İstanbul Mobilya Fuarı 2021 için de bir kurallar listesi mevcut. Öncelikle temassız ve hijyenik alanlar için tüm önlemler alınmıştır. Bunun yanında kullanıcıların kendileri de maske ve mesafe kuralları çerçevesinde ziyaretlerini gerçekleştirebilir.

Salonlar ve hijyen kuralları pandemi ile yenilenmiştir. Tüm giriş çıkışlarda ve her firma standında dezenfektan bulundurulması zorunlu hale geldi. Tüm fuar alanına, sosyal mesafe ihlallerini önlemek adına belli işaret ve hatırlatmalar eklenmiş durumda. Fuar alanında yer alan görevli ve ziyaretçiler için maske takma zorunludur.

Hatta tüm bunlara ek olarak, fuar alanının genişlik avantajı ile birlikte stantların arasında belli mesafeler vardır. Son olarak mesafe kurallarını engelleyecek katılımcı yoğunluğunu azaltmak amacı ile girişlere katılımcıların sayısını belirleyen dedektörler bulunmaktadır.

İstanbul Mobilya Fuarı Ulaşım

Ulaşım açısından oldukça elverişli bir yerde bulunmaktadır. CNR Expo fuar alanına farklı toplu taşıma araçlarını kullanılarak ulaşabilirsiniz. İstanbul Mobilya Fuarı 2021 ulaşım araçlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Hacıosman – Yenikapı Metro hattını kullanarak, İstanbul Fuar Merkezi’nde inebilirsiniz.
  • Avcılar – Söğütlüçeşme metrobüs hattı ile aktarma yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • İETT otobüs hatları ile şehrin farklı noktalarından ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Kabataş-Bağcılar tramvay hattı ile kolaylıkla fuar alanına ulaşmanız mümkündür.
  • Türkiye’nin her noktasından, şehirler arası otobüsleri kullanarak İstanbul Mobilya Fuarı 2021 fuar alanına ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Ayrıca hava yolu ulaşım araçları ve deniz otobüsleri de ulaşım için kullanılmaktadır.

Tüm toplu taşıma araçlarını kullanarak organizasyonu ziyaret edebilirsiniz. Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip CNR EXPO’ya ulaşmanız mümkündür.

İstanbul Mobilya Fuarı 2021 Yol Tarifi Almak İçin Altta yer alan Google Haritalar linkine tıklayabilirsiniz.

https://goo.gl/maps/bPp5PtQfwVUtbb9q8

İstanbul Mobilya Fuarı Bilet

3-8 Ağustos tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan İstanbul Mobilya Fuarı 2021 biletleri satışa çıkarılmış durumda. Fuar boyunca geçerli olan ve tüm tasarımları görmeniz mümkün. Etkinlik bilet ücreti 80 TL olarak belirlenmiştir.

Fuar günü gişelerden ulaşabileceğiniz biletlere, öncesinden online olarak da ulaşmanız mümkündür. Resmi adres olan https://bilet.cnrexpo.com üzerinden biletlerinizi temin edebilirsiniz. Ama bilet alımında formdaki bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız önem taşır.

Güvenlikli ödeme altyapısı ile tüm banka kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca yılın belirli zamanlarında biletlerde indirim hakkı elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir