Haberler

Çukurova Mobilya – Dekorasyon Fuarı Ne Zaman

blank

Çukurova Mobilya – Dekorasyon Fuarı mobilya sektöründe yaşanan gelişmeleri en yakından katılımcılara aktarmak için önemli bir fırsat sunuyor. 5 ve 10 Ekim 2021 tarihleri arasında Adana’da düzenlenecek olan fuar TÜYAP kapsamında düzenleniyor.

Çukurova Mobilya – Dekorasyon Fuarı  Nedir?

cukurova mobilya dekorasyon fuari nedir

Çukurova Mobilya – Dekorasyon Fuarı 2021 yılında 13’üncüsü düzenlenerek sektör için önemli bir fuar olma özelliği taşıyor. Özellikle üreticilerin doğrudan müşteriler ile buluşmasını, bölgesel olarak iş hacimlerini arttırması ve aynı zamanda rakip analizleri de yapabilmeleri için çok önemli olan bu fuar kapsamında mobilya sektörü de önemli bir ivme yakalamış oluyor. Mobilya fuarı kapsamında geleneksel tasarımlardan modern tasarımlara kadar çok farklı yapıda olan mobilyaların sunulduğu fuar bu bakımdan bölgenin en önemli etkinliklerinden birisi oluyor.

Fuarda üreticiler tarafından sunulacak mobilya ve grupları; Avangard, Modern ve Klasik Oturma Takımları, Yatak ve Yemek Odası Takımları, Ofis Mobilyaları, Ev Aksesuarları, Dekoratif Mobilyalar, Duvar Kağıtları ve Dekorasyon Malzemeleri, Koltuk, Kanepe ve Yataklı Kanepeler, Bahçe Mobilyaları, Sehpa ve Zigonlar gibi ürün ve gruplarından oluşuyor.

Fuar kapsamında önde gelen büyük üreticilerinden bölgesel üreticilere kadar çok farklı markalar da yer alacaklar. Bayi, toptancı, dağıtıcı, mağaza yöneticisi, mobilya üreticileri başta olmak üzere mobilyaya ilgi duyan herkese hitap etmeyi başaran fuar bu sayede geniş kesime hitap etmeyi başarıyor.

Çukurova Mobilya – Dekorasyon Fuarı Nerede?

TUYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Çukurova Mobilya – Dekorasyon Fuarı ulaşım açısından ziyaretçilere kolaylık sunuyor. Fuar alanına ulaşmak için Karaisalı Yolu’na çıkılmalı ve daha sonra Dr. Sadık Ahmet Bulvarı takip edilerek bu yoldan Seyhan Baraj Gölü tarafına göre hareket edilmelidir. Fuar merkezi sol tarafta görünecektir.

Toplu taşıma araçlarını kullanarak da fuar merkezine ulaşım mümkündür. Bunun için Dr. Sadık Ahmet Bulvarı’na gelen tüm toplu taşıma araçları kullanılabilir. Bulvarda iniş yapılarak 5 dakikalık bir yürüme ile fuar alanına ulaşmak mümkündür.

Çukurova Mobilya – Dekorasyon Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

cukurova mobilya fuari

Çukurova Mobilya – Dekorasyon Fuarı ziyaret açısından hem katılımcılara, hem de ziyaretçilere önemli avantajlar sağlıyor. En yeni ürün ve hizmetlerin sunulduğu fuar kapsamında üreticiler böylece yeni ürünlerini ilk kez sergilerken aynı zamanda rakiplerinin yeni ürünlerini de en hızlı ve çabuk bir şekilde öğrenerek kolayca piyasa araştırması yapmış oluyorlar. Bunun yanında piyasadaki en son gelişmelerden haberdar olmak için de sektör gelişmelerinin yakından izlenmesine olanak tanıyor. Özellikle profesyonel üreticiler ile ziyaretçileri yan yana getirerek yeni iş fikirlerinin ortaya çıkmasına olanak veriyor. Bu sayede üreticiler ve ziyaretçiler yeni iş birliği bağları da kurmuş oluyorlar.

Sektör kapsamında olan iş ağının güçlenmesi ve genişletilmesi için çok önemli olan ilişkilerin rahatlıkla kurulmasını sağlayacak olan fuar aynı zamanda bölgeden üst düzey katılımcı ve ziyaretçi profilini de içeriyor. Adana’nın sektörel anlamda gelişmiş ve olması ve civar bölgeler kapsamında da ulaşımı kolay olması bakımından düzenlenecek olan mobilya fuarı önemli yararları sunuyor. Orta Doğu’ya yakın olduğu için fuar aynı zamanda başta Irak ve İran olmak üzere Orta Doğu pazarına açılmak isteyen üreticiler için yeni iş bağları kurulmasını sağlayarak önemli avantajlar sağlıyor.

Mobilya sektörüne ait düzenlenecek olan etkinlikler ile ziyaretçiler bu alana yönelik bilgilerini de arttırma fırsatı bulurken alanla ilgili tüm dünya çapında yapılan ve meydana gelen değişiklikleri de yakından izleme ve takip etme fırsatı bulabiliyorlar. Fuar böylece tüm sektör meraklılarına hitap etmeyi başarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir