Haberler

CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı Ne Zaman ?

blank

15 yılı aşkın bir süredir mobilya alanında düzenlenmekte olan CNR İMBO Mobilya Fuarı bu yıl 7 –12 Eylül 2021 tarihleri aralığında Mersin’de düzenlenecek. Mobilya alanında en yeni ürünlerin ve trend tasarımların sunulacağı fuara pek çok ülkeden katılımın gerçekleşmesi bekleniyor.

CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı Nedir?

CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı mobilya sektöründe yaşanan en son gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran, yerli ve yabancı pek çok marka ile katılımcıyı ağırlayan özel bir fuar olarak öne çıkıyor. Akdeniz bölgesinin ticaret şehri olarak öne çıkan Mersin’de düzenlenecek olan fuar kapsamında pek çok mobilya üreticisi yeni ve son tasarım ürünlerini ziyaretçilere gösterecek. MTSO, MOSFED, MBB, MEPİAD, MÜSİAD, KOSGEB gibi dernek ve kuruluşların desteği ile sağlanacak olan fuarda mobilyanın kalbi atmış olacak.

Özellikle stratejik konumu ve yüksek hacme sahip ticari potansiyeli ile öne çıkan, Türkiye’nin ve bölgenin en önemli şehirleri arasında bulunan Mersin’de gerçekleşecek fuar kapsamında ev ve ofis mobilyalarından aksesuarlara kadar çok çeşitli alanlarda ürün ve ürün grupları yerli ve yabancı ziyaretçilere sunuluyor. En yeni ürünlerin tanıtıma çıkacağı fuar kapsamında mobilya sektöründe lider firmalar aynı zamanda alıcılarına da özel indirim ve kampanyalar sunarak fiyat avantajlarını da mümkün hale getiriyorlar.

Fuar dahilinde başta Türkiye olmak üzere Kıbrıs, İran, Irak, Mısır, Libya gibi Ortadoğu ve Afrika ülkelerinin mobilya ihtiyacının karşılanması beklenirken aynı zamanda Akdeniz ülkelerinden de önemli katılımın sağlanması bekleniyor. Sadece Mersin ve bölgesinin değil, civar şehirlerden de üreticilerin katılacağı fuar kapsamında pek çok ürün ilk kez olmak üzere ziyaretçilere tanıtılmış olacak.

CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı Nerede Yapılacak?

mersin fuari nedir

CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı ulaşım sağlamak için ziyaretçiler farklı alternatifleri deneyebilirler. Fuar alanı güncel bir konumda yer aldığı için minibüs ve otobüs gibi toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir. Aynı şekilde taksi gibi araçlar da hızlı bir şekilde fuar alanına ulaşımı sağlamaktadır. Akkent, 34. Cadde No:4, 33160 Yenişehir/Mersin adresinde yapılacak olan fuar kapsamında büyükşehir belediyesi tarafından da özel servis imkânları sağlanacak.

CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı Önemi Nedir, Ziyaretçilere Ne Sunuluyor?

CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı ziyaret etmek için katılımcılara büyük avantajlar sağlıyor. Fuar kapsamında mobilya üreticileri en yeni ve trend ürünleri katılımcılara sunarken, katılımcılar da tek bir noktadan tüm mobilya ve benzeri ürün gruplarını görme imkanı buluyorlar. Özellikle günümüz koşullarında her sektörde olduğu gibi mobilya alanında da önemli değişimler ve gelişimler yaşandığı için mobilya alanının yakından takip edilmesi büyük bir önem taşıyor. Yeni iş fırsatlarının yakalanması, yeni iş birliklerinin ortaya çıkarılması ve sektörün önceliklerinin yakından takip edilmesi bu konular için büyük önem taşıyor. Mobilya ve ürünlerine yönelik gelişmiş piyasa araştırması imkanlarının da sunulduğu fuar üreticiler için de rakiplerinin nasıl bir yol izlemeleri gerektiğine dair önemli avantajlar sunuyor. Mobilya üreticileri farklı firmalara ait mobilyaları görerek kendi iş hacimlerini de düzenleme olanağı sağlıyorlar.

Fuar kapsamında aynı zamanda çeşitli bilgilendirme toplantıları, mobilya ve aksesuarları alanına dair gelişmeler ve çeşitli markaların yöneticilerinin konuşmaları da yine bu alanda önemli bilgiler elde etmek isteyenler için önemli yararlar göstermiş oluyor. Bu sayede ziyaretçiler de daha iyi zaman geçirme olanağı elde ederlerken yeni mobilyaları da görme olanağına sahip olarak mobilya ihtiyaçlarının doğru ve daha uygun fiyatlar ile karşılanmalarına fırsat yaratmış oluyorlar. Önemli bir etkinlik sayılan fuar, başta bölge olmak üzere Türkiye’deki mobilya sektörünün de gelişmesine katkı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir