Haberler

Bodrum Bahçe Donanımları ve Peyzaj Fuarı Ne Zaman?

bodrum bahce donanimlari ve peyzaj fuari hangi gun

Bodrum Bahçe Donanımları ve Peyzaj Fuarı bahçe mobilyaları başta olmak üzere bahçe ve açık alanlarda kullanılacak ürünlerin teşhirinin ve tanıtımlarının yapılacağı, alanında önemli bir fuar olarak ziyaretçilerini 5 Mayıs 2021 tarihinde ağırlayacak. 2 gün boyunca sürecek olan fuar kapsamında bahçe mobilyaları başta olmak üzere pek çok yan ürün de ziyaretçiler ile buluşacak.

Bodrum Bahçe Donanımları ve Peyzaj Fuarı Nedir?

Bodrum Bahçe Donanımları ve Peyzaj Fuarı 2021 yılında bahçe mobilyaları ve yan ürünleri hakkında ziyaretçileri bilgilendirmeyi amaçlayan, bölgedeki en geniş kapsamlı fuar olarak öne çıkıyor. İdeal Fuar kapsamında düzenlenecek olan fuarda bahçe mobilyalarından balkon sistemlerine, süs havuzlarından peyzaja kadar çok detaylı ürünler ve bilgilendirmeler ziyaretçilere sunulacaklar. Sektörün önde gelen temsilcilerinin bir araya geleceği fuar kapsamında üreticiler ürünleri hakkında bilgiler verirken aynı zamanda ziyaretçiler de ihtiyaçları kapsamında bilgilendirme alabilecekler. Bahçe tasarım ve mobilyaları alanına giren yeni ve trend olan ürünlerin sergileneceği fuar kapsamında özellikle bahçe mobilyaları hakkında fikir almak da mümkün hale gelecek.

Tanıtılan ürünler kapsamında sektör hakkında bilgi sahibi olmak da özellikle aynı alanda üretim yapan üreticiler için önemli bir role bürünüyor. Üreticiler için pek çok yeni iş bağlantısının da kurulmasına yardımcı olan fuar kapsamında detaylı bilgi almak olanaklı hale geliyor.

Bodrum Bahçe Donanımları ve Peyzaj Fuarı Nerede Yapılıyor?

bodrum peyzaj fuari ne zaman

Muğla’nın güzelliği ve tatil bölgesi olmasıyla ünlü Bodrum ilçesinde gerçekleştirilecek olan Bodrum Bahçe Donanımları ve Peyzaj Fuarı ulaşım açısından kolaylık sağlıyor. Fuarın düzenleneceği Herodot Kültür Merkezi ve Fuar Alanı katılımcılara ve ziyaretçilere konforlu ve rahat bir deneyim yaşatıyor. Bu kapsamda 1 adeti VIP olmak üzere fuar alanında 4 adet kulis, 1 adet kafeterya, 600 metrekare fuaye alanı, 1000 metrekare sahne arkası bölümü, konser alanı, sahne alanı gibi özellikler sunuluyor. Güvenlik ve danışma odasının da bulunduğu fuar alanı için hem üreticiler hem de ziyaretçiler yüksek güvenlikli bir fuar deneyimleme imkanı elde ediyorlar.

Konacık, Mimar Sinan Caddesi üzerinde bulunan fuar alanı merkezi bir konumda olduğu için alana toplu taşıma araçları kullanarak ulaşım mümkündür. Aynı zamanda kişisel araç kullanarak da alana ulaşmak oldukça kolay özellikler sunuyor.

Bodrum Bahçe Donanımları ve Peyzaj Fuarı Ziyaretçilere Neler Sunuyor?

Bodrum Bahçe Donanımları ve Peyzaj Fuarı ziyaret saatleri 2 gün olarak sınırlandırılmasına rağmen katılımcılara bahçe mobilyaları ve yan ürünleri hakkında kapsamlı bilgiler edinmelerini mümkün hale getiriyor. Özellikle bahçeli alanların düzenlenmesi, peyzajının yapılması ve yeni fikirlerin ortaya çıkması için önemli olan fuara hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi göstermesi bekleniyor. Özellikle bahçe mobilyalarında en son çıkan ve trend olan ürünlerin sergilenmesi hem ziyaretçileri bilgilendirdiği gibi sektör içerisinde olan üreticilerin de yeni gelişmeleri yakından takip etmelerine fırsat veriyor.

Bodrum turistik bir bölge olduğu için çok sayıda yabancı katılımcı ve ziyaretçinin de olduğu fuar bu anlamda çok sayıda firmaya ev sahipliği yaparak alanında öncü bir fuar özelliği oluşturuyor. Piyasa araştırması, rakip analizleri ve yeni ürünleri görmek için üreticilere de katılım açısından yarar sunan fuar kapsamında sektör hakkındaki son gelişmeleri yakından öğrenmek olanaklı hale geliyor.

Katılımcılar sadece sunulan ürünleri görmekle kalmıyor aynı zamanda bahçe ve peyzajı hakkında detaylı bilgilendirme alarak, üreticiler ya da hizmet verenler ile doğrudan temas etme imkanına da kavuşmuş oluyorlar. Bu sayede fuar alanı bahçe mobilyaları ve yan ürünleri hakkında önemli bir yer haline geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir